środa, 7 marca 2012

Rozdział Trzeci

Przeszukałam chyba wszystkie wydawnictwa, ale na marne . W każdym powiedzieli , że nie da się tego wydać . Z opuszczoną głową poszłam do domu. Zastanawiałam się jak mam zarobić, bo wiedziałam, że zaraz pieniądze mi się skończą .Czasami miałam taką chęć by uciec do Polski . Żeby o wszystkim zapomnieć zaczęłam sprzątać cały dom .Odsunęłam łóżko i zobaczyłam tam moją starą gitarę . Pamiętałam jak uwielbiałam na niej grać . Wzięłam ścierkę i odgarnęłam z niej kurze . Myślałam , że nie umiem już na niej grać . Jednak się myliłam . Pamiętałam wszystkie napisane przeze mnie piosenki . Zaczęłam grać i śpiewać i wiedziałam, że to już jest moje życie .Pomyślałam, że mogę każdego dnia wyjść na dwór i grać, chociaż tak zarobię parę groszy . Jak pomyślałam tak zrobiłam . Wyszłam na dwór z gitarą , siadłam na chodniku i zaczęłam grać . Ludzie schodzili się i stawali wokół mnie . Bili brawa i wrzucali pieniądze . Cieszyłam się bardzo, bo zdobyłam pieniądze . Powoli wszystko się układało . Wiedziałam, że mama byłaby ze  mnie dumna . Wróciłam do domu. . Nagle usłyszałam dzwonek do drzwi . Otworzyłam , a tam stał jakiś pan.
- Dzień dobry. Poszedłem za Tobą . Słyszałem jak śpiewasz i zachwycił mnie Twój głos . Jestem z wytwórni płyt, mogę Ci pomóc, a zrobisz karierę . - powiedział
- Emm .. nie wiem czy się do tego nadaję - odpowiedziałam
- Nadajesz . Nadajesz . Zobacz przez okno jaki tłum dla Ciebie tam stoi . - stał tam duży tłum i chcieli żebym jeszcze śpiewała - Zastanów się  i zadzwoń do mnie - dał mi swoją wizytówkę i odszedł .
Zastanawiałam się czy podjąć się takiego wyzwania , myślałam , że nie dam rady chodzić do szkoły i śpiewać . Jednak postanowiłam zacząć śpiewać i zadzwoniłam do tego przemiłego pana . Powiedział, że mam już jutro się do niego zgłosić . Teraz chciałam trochę odpocząć , siąść na komputer, wypić gorące kakao i relaksować się tak do końca dnia . Zaczęłam czytać nowe informacje o chłopakach z One Direction . Znalazłam tam nazwę studia gdzie nagrywają piosenki ! Potem z ciekawości zajrzałam na tą wizytówkę i na nazwę studia , i było to ,to samo studio ! Zaczęłam piszczeć ze szczęścia . Znaczyło to, że prawdopodobnie poznam chłopców , a oni mnie . Nie mogłam w to uwierzyć . Zadzwonił od razu do Anny i usłyszałam tylko głośni pisk radości przyjaciółki . Nie wiem nawet co ja robiłam, bo byłam tak szczęśliwa . Musiałam się w końcu uspokoić , opanować emocje i podzielić się moim szczęściem z wszystkimi . Sprawdziłam skrzynkę odbiorczą i miałam tam wiadomość od jakiejś babci o treści :
  Cześć Paulinko . 
Tu Twoja babcia z Anglii . Dowiedziałam się , że Twoja mama nie żyje , a ja nawet nie raczyłam przyjść na jej pogrzeb . Przepraszam Cię za to . I jeszcze jedno , możesz zamieszkać u mnie . Adres znajdziesz poniżej . pozdrawiam i czekam na Ciebie . Twoja babcia . 
Po tym nie wiedziałam czy mam płakać , czy się cieszyć . Spakowałam wszystkie moje rzeczy i poszłam do babci .Weszłam do jej domu i ciocia, babcia , dziadek rzucili się na mnie . Ledwo co utrzymałam równowagę . Zaczęłam się cieszyć . Babcia pokazała mi mój pokój i nie wiedziałam dlaczego są tam dwa łóżka .
- Babciu czego tu są dwa łóżka .? - zapytałam
- Będziesz mieszkać z moim jeszcze jednym wnukiem . - odpowiedziała
Po chwili w drzwiach stanął Louis Tomlinson . Nie mogłam w to uwierzyć . On jest babci wnukiem ?!
- Paulinko , to jest właśnie mój wnuk , Louis . - oznajmiła babcia
- Cześć , nazywam się Louis . - powiedział chłopak
- Cześć, cześć . Wiem kim jesteś, jestem Twoją fanką. ! - odpowiedziałam
- A ja wiem kim Ty jesteś . ! Jesteś moją słodką, młodszą siostrą cioteczną .
- Siostrą cioteczną ?!
- Tak , siostrą cioteczną .
- To fajnie mieć starszego brata ciotecznego takiego jak ty . !
- Bez przesady . Idziesz ze mną się przejść .?
- Z przyjemnością .
Po czym ubraliśmy się i poszliśmy się przejść po Londynie .


No to trochę 1D wprowadziałam, podoba się .?

 

5 komentarzy:

 1. Fajne :D
  czekam na kolejny <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo się podoba ;) Zapraszam do mnie hhtp://directioners17.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Noom, i to baardzo.
  Zajebiście byłoby mieć takiego brata ciotecznego !. ; )
  Twoja Julciaa ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne :)
  Paula

  OdpowiedzUsuń
 5. Louis Tomlinson jej bratem ciotecznym ?! nie no, jestem w szoku. Muszę przeczytać dalsze rozdziały ! Uwielbiam twojego bloga .
  daj info jak dodasz więcej @agatanapora

  OdpowiedzUsuń